תכנית האונליין שלי

תכנית האונליין שמשנה את כללי המשחק

מתחילים BEGINNERS

בחיים לא עשיתם ספורט? רוצים להתחיל?
זה המקום לנסות, לטעות, להסתובב לצד השני – אף אחד לא יגיד לכם כלום – אני לא מגלה!

ההצעה שלי להתחיל – תבחרו שיעור זומבה מתוך מגוון השיעורים, ותעשו אותו לפחות פעמיים בשבוע. לאט תלמדו את הסימונים, הקצב, הקוארדינציה ואפילו תבינו מתי לצעוק ..
גם אם בהתחלה קשה , אני מבטיח שכבר בפעם השניה תבינו שאתם כבר יודעים יותר ויכולים יותר! בנוסף, יש לי שיעור עיצוב מתאים למתחילים , חפשו את השיעור עיצוב BEGGINERS.
לאט לאט תפתחו יכולת וכושר ותוכלו להנות מכל התכנים!

המטרה: ירידה במשקל

במטרה הזו אני ממליץ על 3-5 שיעורי זומבה ו2 אימוני עיצוב בשבוע.

שיעורי זומבה נחשבים אימון בעצימות בינונית-גבוהה. אנו עובדים בשיעור על עליה הדרגתית בדופק ובמהלך השיעור משלבים גם תרגילי עיצוב בתחפושת (שש….אל תגלו). כשאנו מעלים את הדופק – אנו שורפים קלוריות! בנוסף , כשמתמידים ולאורך זמן המטבוליזם שלנו נהיה מהיר יותר ובשלב מסוים הוא ממשיך לעבוד ולשרוף קלוריות גם כשאנו במנוחה!
שיעורי הזומבה מגוונים. כל שיעור שונה, עם מקצבים שונים וריקודים שונים. אפשר לחזור על שיעור שאהבתם כמה פעמים (כי הכי כיף זה שמכירים את השירים! )אבל להשתדל שזה לא יהיה יום אחרי יום .
לדוגמה –
יום ראשון שיעור 1
יום שני – שיעור 2
יום שלישי – אפשר לחזור על שיעור 1.
בנוסף, אפשר להמשיך לאתגר את עצמכם גם בשיעור שאהבתם ! להרים יותר גבוה ברכיים, לעשות תנועות גדולות יותר עם הידיים, לרדת נמוך יותר, לקפוץ במקום ללכת.. תדמיינו שאני עומד לידכם וצועק – עוד!! עוד!!
בנוסף אני ממליץ על 2 שיעורי עיצוב בשבוע כדי לחזק את השרירים , לעבוד על שרירים אבודים ששכחנו שקיימים ולשפר טכניקה שמשתמשים בה גם בשיעורי זומבה. גם שיעורי העיצוב מעלים דופק ועוזרים לירידה במשקל.
אני מזכיר שנושא התזונה הוא בלתי נפרד מהתהליך !

מה תקבלו בתכנית האונליין:

המטרה : חיטוב ועיצוב

במטרה זו אני ממליץ על 3-5 שיעורי פיטנס בשבוע ו2 שיעורי זומבה.

שיעורי העיצוב לא מחולקים לרמות, אלא בכל שיעור עצמו יש אופציה רגילה ואופציה מתקדמת. כך אתם יכולים לעשות את אותו השיעור מספר פעמים ובכל פעם לאתגר את עצמכם ולנסות להשתמש באפשרויות שאני נותן במהלך השיעור ולבצע את רמת הקושי המתקדמת. תנסו ! אם קשה מידי תמיד אפשר לחזור לרמה הרגילה. למה אני משלב גם שיעורי זומבה? בשיעורי זומבה יש עבודה אירובית אבל גם עבודת פיטנס, בעיקר של רגליים וחגורת כתפיים, וגם זה עושה שמח בלב 😊
אני מזכיר שנושא התזונה הוא בלתי נפרד מהתהליך!

תכנית אימונים אונליין

היתרונות של תוכנית אימונים אונליין:

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית נולום ארווס סאפיאן – פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף. אודיפו 

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית נולום ארווס סאפיאן – פוסיליס קוויס, 

השארת פרטים מורידה קלוריות

מעוניים לדעת עוד? השאירו פרטים 

שאלות ותשובות

איך זה עובד?

מריוס vod – שיעורי אונליין מכל הסוגים! זומבה, עיצוב, היט… רק תבחרו! מתוך המחשבה שלא תמיד אפשר להגיע לחדר כושר. לא תמיד בא לנו להתאמן ליד אחרים או פשוט כיף לכם איתי וככה אני מגיע אליכם ישר לסלון😎

אז רק בוחרים איזו תכנית מתאימה לכם – חודש, 3 חודשים או שנה 

תקבלו למייל שם משתמש וסיסמה.. וזהו! רק נשאר להתחיל לעבוד! 

האם זה עדיין אימון לעשות אותו שיעור זומבה כמה פעמים?

בטח! לחזור על אותו שיעור עדיין משפר את הטכניקה, את ההבנה של הצעדים והפורמולה של זומבה וגם מפתח סיבולת לב ריאה כי תמיד אפשר לעשות את הריקוד עם יותר כח, קפיצה ותנועות גדולות להעלאת הדופק. 

האם אשתפר אם אעשה אותו שיעור עיצוב כמה פעמים?

ברור! בכל שיעור יש שינויים שאני מציע להעלות או להוריד את הרמה. אפשר לעבוד על אותו שיעור כמה פעמים ובכל פעם לשפר את הטכניקה את מספר החזרות או את רמת הקושי שלו. 

האם יש שיעורים חדשים כל הזמן?

כן האתר מתחדש עם שיעורים בסגנונות שונים ותוכלו כל פעם למצוא הפתעות חדשות

למה לי לעשות אותו שיעור כמה פעמים? זה משעמם

כשחוזרים על אותם ריקודים או תרגילים מספר פעמים, מפסיקים להיות עסוקים בלעקוב אחרי המורה ומתחילים להתרכז בטכניקה ובגוף שלכם. כשאתם כבר מכירים את הריקודים בזומבה אפשר להתפרע, לשיר ולהנות וכשאתם חוזרים על אותם תרגילי עיצוב אתם משפרים טכניקה. 

איך אני יודעת מה לבחור מכל השיעורים?

התכניות שלנו מתבססות על שלוש מטרות עיקריות

שיפור כושר

חיטוב ועיצוב

או גם וגם

לכל מטרה יש את המלצה שלנו אילו שיעורים לעשות ובאיזו תדירות.

מה קורה אחרי שמשלמים לאתר?

לאחר  התשלום( שברור שהוא נעשה באתר מאובטח) מגיע למייל שם משתמש וסיסמה. את נכנסת לאתר דרך כניסת מנויים ושם כל התכנים מחכים לפי קטגוריות

למה לעשות שיעור בVOD ולא ללכת לשיעור בסטודיו

הכי עדיף זה לעשות את מה שגורם לך להתמיד!!! אם זה בבית כי לא צריך לצאת ואפשר לעשות את זה גם על הילדים ליד… אז עדיף! ואם את נהנית בסטודיו כי אוהבת את הארגיה שם – אז זה עדיף! הכי חשוב – להתמיד. 

אם יש לי פציעה בגוף מה אני יכולה לעשות?

קודם כל עדיף להתייעץ עם רופא לגבי סוג הפעילות. במהלך השיעורים אני מסביר הרבה( האמת לא מפסיק לדבר) לגבי הדגשים החשובים בתרגילים והטכניקה הנכונה לכל צעד. בנוסף אם יש כאב תמיד עדיף לעצור ולהחליף לאופציה שמרגישים איתנ בנח

אם עשיתי מנוי ואני רוצה להפסיק/להקפיא?

לא ניתן להקפיא את המנוי או להחזיר רטרואקטיבית זמן שלא נוצל. ביטול אפשר לעשות בהתראה של 30 יום מראש. אפשר לקרוא את תקנון האתר לפרטים מלאים

האם צריך לשים בקבוק?

לא! 😎 במריוס vod תמיד שמורה לכם שורה ראשונה!! 

כמה פעמים בשבוע עלי להתאמן?

ההמלצה כיום היא לעשות פעילות גופנית מידי יום. אם אתם לא יכולים, עדיף לפרוס את הפעילות על פני כל השבוע , ולא לרכז את הכל בימים רצופים. כמובן שחשוב להקשיב לגוף! אם כואב או נמתח – קחו הפסקה! אני לא נעלב..